Stem op de mooiste voorkant en ontvang onze kalender gratis!

Voor 2020 komt Stichting ParkinsonFonds weer met een prachtige nieuwe kalender. Ook u kunt deze ontvangen. Helemaal gratis. Het enige dat u daarvoor moet doen, is een keuze maken welke voorkant uw voorkeur heeft.

Ga daarom snel naar onze stempagina. (link bestaat niet meer)

Waarom is de kalender gratis? Omdat wij op zoveel mogelijk plekken aanwezig willen zijn. Stichting ParkinsonFonds moet nog bekender worden. Zodat we uiteindelijk meer geld kunnen ophalen voor onderzoek. Er is al veel bereikt, maar we zijn er helaas nog niet.

Uw donatie is altijd welkom.

Zoals gezegd: Als u stemt, ontvangt u de kalender gratis. Dat neemt niet weg dat uw donatie altijd welkom is. Met uw gift komen we dichterbij de oplossing voor deze ingrijpende ziekte.

Doneer hier

Let op: stemmen kan tot 10 juni

Gerelateerd nieuws

ActiesPatiënten

Oliebollen voor parkinson

Voetbalvereniging SHE bakt een record aantal oliebollen en draagt bij aan onderzoek naar parkinson. Lees...

Patiënten

Leven met parkinson: Creativiteit als mijn medicijn.

Annette Gaasbeek ziet creativiteit als haar medicijn. Zij heeft parkinson en laat zich daardoor niet...

Onderzoek

Wereldwijde Nederlandse primeur in de bestrijding van parkinsonsymptomen

De eerste behandeling met adaptieve DBS (deep brain stimulation) met als doel de symptomen van...